Школа № 134. Спеціальні логопедичні класи

Документи для вступу у спеціальний клас (для дітей з порушеннями мовлення)

Згідно з чинним Положенням про спеціальні класи, зарахування дітей з особливими освітніми потребами до спеціальних класів здійснюється на підставі:

• письмової заяви батьків або осіб, які їх замінюють
  • висновку психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК) з рекомендаціями щодо організації навчально-виховного процесу
  • індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда (для дитини з інвалідністю)
  • висновку сурдолога (для дітей з порушеннями мовлення)

Окрім зазначених, подаються документи, передбачені для учнів загальноосвітнього навчального закладу. Їх перелік визначено у пунктах 4, 5 "Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" (Наказ МОН № 367 від 16.04.2018).

Коментарi