Зустріч учнів 10 та 11 класів з полковником Збройних сил України В. В. Поповим

15 жовтня відбулась зустріч учнів 10 та 11 класів з полковником Збройних сил України В. В. Поповим, який розповів про стан справ в зоні АТО, про мужність наших вояків та про надії місцевих жителів Сходу України на захист і підтримку від наших військових.
Учні, серед яких були зокрема ті, чиї батьки зараз на фронті, і ті, хто переселився з тимчасово окупованої території, мали змогу задати питання полковнику і отримати відверті відповіді.
Дякуємо нашим захисникам за те, що ми маємо змогу навчатись і бути впевненими у завтрашньому дні.

Також школі були передані примірники фотокниг, створених в рамках проекту Міноборони:
- «WORLD WE DEFEND» — видання, спрямованого на широке інформування суспільства про героїзм українських військовослужбовців, виховання молоді на героїчних вчинках наших солдатів та офіцерів-учасників операції Об’єднаних сил та Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей;
"WAR. no comment" - книжка-розповідь про події на Сході України через об'єктив фотоапарата, про трагізм ситуації, який несе війна, миттєвості важкої солдатської роботи, це обличчя наших воїнів, їхні погляди, що показують незламність нашої нації.

/Files/images/Rizne/20191021_092756.jpg