Шкільний сад

Колись давно, а для нинішніх школярів - це в доісторичні часи, Печерські пагорби, між вулицями Мечникова і Кловським узвозом та Немировича-Данченка, були зайняті приватними садибами з розкішними фруктовими садами. Навесні вони п'янили киян запаморочливими квітучими ароматами, а влітку і восени дарували щедрі врожаї соковитих плодів. Із забудовою міста приватні садиби були знесені, а слідом за ними зникли і ці, майже райські, сади. Як нагадування про них залишилось кілька старезних груш у сквері ім. В.Чорновола, що знаходиться у нижній частині вулиці Панаса Мирного. Тому, особисто у мене, як старожила Печерська, інформація про те, що є ініціатива учнівського шкільного самоврядування середньої школи N134 (Печерський узвіз, 13) на шматку схилу біля школи закласти садок, викликала велику втіху. І вже сьогодні учні цієї школи започаткували майбутній сад, посадивши деревце волоського горіха...
То саду бути?

Текст Наталії Афоніної - учителя історії школи 134