Дорогі, друзі ! У нашій школі з січня 2022 року впроваджується мультипрофільне харчування.

Мультипрофільне харчування містить кілька наборів страв, передбачає їх вибір або вибір їх компонентів учнями за принципом "шведського столу", надає можливість дітям обирати різні страви на особистий смак.
Раціон харчування учнів школи складається з урахуванням сезонних продуктів: свіжих овочів, фруктів та ягід, м'ясних, рибних та кисломолочних виробів. При складанні щоденного раціону, особлива увага приділяється активній профілактиці вітамінної недостатності. Це дозволяє урізноманітнити раціон дітей, щоб їхнє харчування було збалансоване, та забезпечити їм не лише корисну, а й смачну їжу. Також, такий принцип подачі їжі виховує культуру харчування у дітей.