Відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про охорону дитинства» «Дитина вправі особисто звернутися до органу опіки та піклування, служби у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кол-центру з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей, інших уповноважених органів за захистом своїх прав, свобод і законних інтересів».

З метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини надаємо відповідні контакти:

• Кравчук Оксана Геннадіївна – начальник Служби у справах дітей та сім’ї Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, тел. 254-49-83;
  • Гой Тетяна Іванівна – заступник начальника – начальник юридичного відділу Служби у справах дітей та сім'ї Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, тел. 280-24-44;
  • Озерецьківська Ірина Василівна – начальник відділуз питань опіки, піклування та усиновлення Служби у справах дітей та сім’ї Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, тел. 280-60-95;
  • Янчук Олена Павлівна – директор Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб, тел. 529-71-94;
  • фахівці Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб, тел. 529-42-30;
  • Дем’яненко Володимир Олександрович – начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Печерського УП ГНПУ у м. Києві, тел. 288-94-43.