Організація прийому дітей до перших класів 2018-2019 н.р. у школі № 134 (Київ)

Прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів здійснюється відповідно до наказу МОН № 367 від 16.04.2018 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти".

Для зарахування ви повинні надати у школу заяву від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють, копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини (детальніша інформація про перелік документів знаходиться на сторінці Документи для вступу)

Звертаємо вашу увагу, що батькам більше не потрібно додатково отримувати довідку про реєстрацію, так як дані про вашу дитину вже є в школі, надані з реєстру громади міста Києва.

Усі інші батьки, що хочуть скористатись правом вибору школи не за територією обслуговування, у визначені терміни надають зазначені документи у заклад, і при наявності вільних місць дитина буде зарахована.

Також рекомендуємо батькам ознайомитись із підготовленими Міністерством освіти відповідями на найпоширеніші питання щодо порядку зарахування дітей до 1 класу

Коментарi