Учителі загальноосвітніх класів

/Files/images/Teachers/kuzmenko.jpg

Кузьменко Людмила Іванівна

Учитель початкових класів, учитель англійської мови, класовод 2-А класу у 2019-2020 н.р.

Спеціальність за дипломом: учитель початкових класів (Київський державний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, рік закінчення – 1995)

/Files/images/Teachers/erastova.jpg

Єрастова Тетяна Василівна

Учитель початкових класів, класовод 4-А класу у 2019-2020 н.р.

Спеціальність за дипломом: учитель початкових класів (Київський державний педагогічний інститут імені М. Горького, рік закінчення – 1990)

/Files/images/Teachers/figurna.jpg

Фігурна Ольга Степанівна

Учитель початкових класів, класовод 3-А класу у 2019-2020 н.р.

Спеціальність за дипломом: учитель початкових класів (Київський державний педагогічний інститут імені М. Горького, рік закінчення – 1988)

/Files/images/Teachers/зображення_viber_2019-10-04_20-14-47.jpg

Хмельницька Ірина Ігорівна

Вчитель початкових класів, класовод 1-А у 2019-2020 н.р.

Спеціальність за дипломом: «Початкове навчання» (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, рік закінчення – 2003)

Учителі спеціальних (логопедичних) класів

/Files/images/Teachers/pidgirec.jpg

Підгірець Тетяна Іванівна

Учитель спеціального класу для дітей з тяжкими вадами мовлення, класовод 4-Б класу у 2019-2020 н.р.

/Files/images/Teachers/odimova.jpg

Одімова Інна Володимирівна

Учитель спеціального класу для дітей з тяжкими вадами мовлення. класовод 3-Б класу у 2019-2020 н.р.

Спеціальність за дипломом: корекційна освіта (Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, рік закінчення – 2013)

/Files/images/Teachers/korinchuk_2.jpg

Корінчук Анастасія Геннадіївна

Учитель спеціального класу для дітей з тяжкими вадами мовлення, класовод 1-Б класу у 2019-2020 н.р.

Спеціальність за дипломом: корекційна освіта (Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, рік закінчення – 2014).

Педагогічний стаж - 5 років 3 місяці (на лютий 2019 р.)

/Files/images/Teachers/zinchenko_2.jpg.jpg

Зінченко Олександра Володимирівна

Вчитель спеціального класу для дітей з тяжкими вадами мовлення, класовод 2-В класу у 2019-2020 н.р.

Напрям підготовки за дипломом: Корекційна освіта (Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, рік закінчення – 2018).

Педагогічний стаж (на січень 2019 р.) - 2 роки 9 місяців.

/Files/images/Teachers/radkevich.jpg

Радкевич Анна Олегівна

Вчитель спеціального класу для дітей з тяжкими вадами мовлення, класовод 3-В класу у 2019-2020 н.р.

Спеціальність за дипломом - “Корекційна освіта” (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, рік закінчення — 2013).

У 2009 році закінчила Бердичівський педагогічний коледж; кваліфікація - "вихователь логопедичних груп".

Педагогічний стаж - 7 років 5 місяців станом на січень 2019 року.

Вихователі групи подовженого дня

/Files/images/Teachers/antoshkina.jpg

Антошкіна Аліна Іванівна

Вихователь групи подовженого дня